Szybki kontakt


Oferta Finem

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz produktów finansowych, który dostosujemy do Państwa potrzeb, jak również do aktualnej sytuacji finansowej i zdolności kredytowych. Współpracujemy z wieloma bankami, poprzez które mamy możliwość oferować Państwu kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, firmowe, samochodowe oraz leasingi. Nasz doświadczony zespół postara się wybrać najlepsze rozwiązanie finansowe spośród posiadanej szerokiej oferty, które spełni Państwa potrzeby, przedstawiając alternatywne propozycje różnych banków i instytucji finansowych.
Współpracujemy również z firmami z rynku pozabankowego, aby uzupełnić ofertę bankową, która nie zawsze leży w zainteresowaniu Klientów indywidualnych czy firmowych. Jest to rozwiązanie dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą ubiegać się o kredyt bankowy, bądź chcą w szybkim czasie uzyskać potrzebną gotówkę na krótki okres. Ustawowe regulacje na rynku pożyczkowym doprowadziły do unormowania cen pożyczek, co pozwala z większym zaufaniem podejść i przeanalizować ofertę firm z rynku pozabankowego.

Specjalizujemy się również w rynku ubezpieczeniowym, i tak jak w przypadku rynku kredytowego, mamy w swojej ofercie zróżnicowane produkty wielu towarzystw ubezpieczeniowych, których oferty dopasujemy pod kątem Państwa oczekiwań. Z przyjemnością i pełnym profesjonalizmem przedstawimy Państwu oferty z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkań i domów, osobistych, turystycznych, firmowych czy też na życie.

Nasza działalność skierowana jest do dużych i małych przedsiębiorstw, jak również do osób prywatnych. Cechuje nas łatwość w nawiązywaniu kontaktów, elastyczność oraz konsekwentność w działaniu, profesjonalna obsługa klienta, w której to stawiamy na jakość oferowanych usług.

Fachowa pomoc
finansowa


Staramy się pomagać naszym Klientom, dobierając najkorzystniejsze oferty z całego spektrum rynku finansowego. Do powierzonych nam zadań, podchodzimy rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem.

Profesjonalni eksperci
finansowi


Jesteśmy zespołem profesjonalistów pracujących w obszarze finansowym od wielu lat, wspieramy naszych Klientów w wyborze odpowiednich rozwiązań finansowych.

Siła profesjonalizmu
Finem


Dzięki indywidualnemu podejściu bardzo wnikliwie analizujemy sytuację i przedstawiamy optymalne rozwiązania dla naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy.